WYDARZENIA
Koncert BOVSKA
22.04.2018 godz. 19.00

Koncert Bovska "Wiosenny AUTORESET"

22 kwietnia, godz. 19.00, sala widowiskowa BCK,

bilety: PRZEDSPRZEDAŻ 45 zł (do 31.03),SPRZEDAŻ 50 zł

Bovska to Artystka okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 r. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, "Kaktus", został wyprzedany 2 dni po premierze, a utwory Bovskiej jeszcze przed premiera? albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 15 MILIONO?W razy.
Od czasu premiery albumu Kaktus Bovska wraz z zespołem, który tworzą Jan Smoczyński i Paweł Dobrowolski, zagrała ponad 100 koncertów. Została nominowana do nagrody FRYDERYKI 2016 w kategorii Debiut Roku oraz do nagrody MTV EUROPE MUSIC AWARD 2016 w kategorii najlepszy polski wykonawca. Artystka otrzymała również Złota? Płytę? za sprzedaż? ponad 10 tysięcy egzemplarzy singla "Kaktus". W zaledwie rok od premiery swojej pierwszej płyty, Bovska zaprezentowała drugi album zatytułowany "Pysk". Na każdym kroku wiernie wspierają artystkę jej fani, których jest już ponad 27 tysięcy na Facebook, a ta liczba stale rośnie. BOVSKA ma za sobą? występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open'er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Była też jedyną gwiazdą z Europy, która zagrała koncert podczas tegorocznej edycji festiwalu Shimokitazawa Sound Cruising w Tokio.
Teledysk do piosenki "Kaktus" ma ponad 7 milionów wyświetleń i jest wykorzystywany w czołowym serialu "Druga szansa" emitowanego przez TVN. Przy ostatnim teledysku stworzonym do piosenki Cyrk z najnowszego albumu Pysk czynny udział wzięła topowa polska marka kosmetyczna Dr Irena Eris. Do filmu Planeta Singli artystka napisała czołową piosenkę "The Man with an Unknown Soul". Bovska od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa (self-published), poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty. Artystka idealnie łączy obraz ze słowem,a wydanie dwóch płyt w tak krótkim czasie pokazuje jej talent i samozaparcie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!© Biłgorajskie Centrum Kultury 2018