WYDARZENIA
DNI BIŁGORAJA 2018 - 08-10.06.2018

Dni Biłgoraja 8- 10 czerwca - utrudnienia w ruchu drogowym, objazdy i parkingi

Tegoroczne Dni Biłgoraja startują już w piątek i potrwają do niedzieli. W ciągu trzech dni organizatorzy zapraszają na: koncerty, turnieje, konkursy, gry, zabawy i inne atrakcje dla dzieci czy imprezy sportowe. Gwiazdami tegorocznych dni miasta będą: zespół LemON, Robert Janowski, Goosbumps z Pawłem Skibą oraz Joe Cocker Project. Koncerty i główne atrakcje odbędą się na scenie letniej BCK. Imprezą towarzyszącą dniom miasta będzie "Jarmark biłgorajski" z kramami przy ulicy Kościuszki w okolicach Biłgorajskiego Centrum Kultury. Oprócz licznych atrakcji nie obędzie się także bez utrudnień spowodowanych przeniesieniem imprezy do centrum miasta, a co się z tym wiąże tymczasową zmianą organizacji ruchu drogowego ulic: Kościuszki, Ogrodowej i Wacek Wasilewskiej. W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu zaplanowane zostały objazdy.

UWAGA: W związku z przeniesieniem Dni Biłgoraja w okolice BCK spodziewać należy się także utrudnień w poruszaniu się po mieście w tych okolicach. Zamknięte będą bowiem odcinki ulic: ul. Kościuszki - od ul. Lubelskiej do ul. Ogrodowej, ul. Ogrodowa na całej długości, ul. W. Wasilewskiej -od ul. Kościuszki do ul. Ogrodowej.

W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu zaplanowano objazdy po trasie:
- drogą powiatową ul. Lubelska na odcinku od skrzyżowania z ul. Kościuszki(sygnalizacja świetlna) do skrzyżowania z Al. Jana Pawła II (rondo)
- drogą wojewódzką Al. Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Lubelską (rondo) do skrzyżowania z ul. Sikorskiego (rondo)
- drogą powiatową ul. Sikorskiego na odcinku od skrzyżowania z Al. Jana Pawła II (rondo) do skrzyżowania z ul. Kościuszki (sygnalizacja świetlna).
Tymczasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona w sobotę 9 czerwca od godz. 8.00 i potrwa do niedzieli 10 czerwca do godz. 24.00.© Biłgorajskie Centrum Kultury 2018